Hotele Budapesztu i artykuły turystyczne

Trzygwiazdkowy hotel oraz centrum konferencyjne Alfold Gyongye (Perła Wielkiej Niziny Węgierskiej) znajduje się w spokojnym środowisku, na terenie 50ha parku otoczonego wiekowymi drzewami i oddalonego o 800 metrów od Wodnego Parku Medyczno-Rozrywkowego Oroshaza-Gyoparosfurdo. Hotel Alfold Gyongye*** zaprasza swoich gości do eleganckich pokojów oraz do skosztowania wybornych dań kuchni regionalnej oraz międzynarodowej przygotowywanych w naszej restauracji. Centrum konferencyjne jest bezpośrednio połączone z budynkiem hotelowym, dzięki czemu Alfold Gyongye*** to miejsce idealne zarówno dla ludzi biznesu, jak i dla wszystkich łaknących wypoczynku i relaksu. Co więcej, dzięki bliskości parku wodnego, wstęp do którego wliczony jest w cenę zakwaterowania, nasz hotel jest miejscem, gdzie mogą bawić się całe rodziny z dziećmi oraz grupy przyjaciół.
<- Alföld Gyöngye Hotel - zabiegi wellness w centrum termlanym Gyopárosfürdői  - Alföld Gyöngye Hotel*** Orosháza - tanie noclegi z HB i biletami do centrum spa ->

Alföld Gyöngye Hotel - zabiegi wellness w centrum termlanym Gyopárosfürdői

-Alföld Gyöngye Hotel*** Orosháza - tanie noclegi z HB i biletami do centrum spa-

Budapest Hotels - Budapest Hotel Booking Tel/Fax: +36 1 227 9614

Rezerwacja

Alföld Gyöngye Hotel*** Orosháza - tanie noclegi z HB i biletami do centrum spa
Wyszukiwanie wolnego pokoju i ceny
Data przyjazdu:
Termin wyjazdu:
 
-Pakiety i oferty pakietowe - Oroshaza-GyoparosfurdoTöltse le az akcioscsomagok.hu mobil applikációt, hogy minden kütyüjén, mobilján önnel legyen az összes akciós szállás!
Get it on Google Play
OK Gomb Magyarországi szállodák akciós csomagajánlatai egy helyen.
OK Gomb A legjobb magyarországi wellness szállodák akciós csomagajánlatai a legjobb árakon.
OK Gomb A mobilalkalmazás letöltésével gyorsan és egyszerűen foglalhat.