Więcej hoteli w mieście - Balatonlelle :

BL Yacht Club*** Apartman Balatonlelle - Yachtclub i Apartamenty nad Balatonem  

BL Bavaria Yachtclub & Apartments w Balatonlelle nad Jeziorem Balaton BL Yacht Club*** Apartman Balatonlelle - Yachtclub i Apartamenty nad Balatonem -
Balatonlelle
Rezerwacja
8638 Balatonlelle, Köztársaság u. 36.- 38.
Rezerwacja Telefon: +36-1-227-9614
Rezerwacja Email: Hotel E-mail

BL Bavaria Yachtclub & Apartments leży bezpośrednio nad brzegiem Jeziora Balaton w miejscowości Balatonlelle. Bl Bavaria Yachtclub zaprasza miłych gości do swoich 31 apartamentów z kuchnią amerykańską, zewnętrznych basen z widokiem na Balaton, restauracji a’la carte, głębokiego garażu, i własnej plaży piaskowej na 30 000 m²! Animacja i baseny dla dzieci, i płac zabaw rozwijający zdolność zagwarantują przyjemność dużych rodzin. Yachtclub zaprasza miłośników Balatonu do swojego portu żeglarstwa z 160 statkami do pojemności.


BL Bavaria Yachtclub & Apartments Balatonlelle


BL Bavaria Yachtclub & Apartmants serdecznie zaprasza miłych gości do własnych 31 apartamentów ekskluzywnych, i portu żeglarstwa z 160 statkami do pojemności w miejscowości Balatonlelle leżącej nad południowym brzegiem Jeziora Balaton! Balatonlelle mieści się w odległości 136 km od Budapesztu, w pobliżu miasta Siofok przy trasie E71 i autostradzie M7.
Bavaria Yachtclub & Apartments czeka z 31 pretensjonalne wybudowanymi apartamentami z kuchnią amerykańską przez cały rok na gości nawet do 7 osób.

Typy apartamentów: apartament dwuosobowy, dwuosobowy apartament studio z panoramą, 2+2osobowy apartament willa, 3+2osobowy apartament 4+2osobowy apartament, 5+2osobowy apartament.

Dwuosobowy apartament:
Apartamenty A/1 na stylu studio znajdują się na 1-3 poziomach głównego budynku, idealny wybór dla 2 osób. Podstawowy sprzęt apartamentów z 37,32 m² dostępne: 1 pokój z rogiem kuchennym, amerykańska kuchnia dla 2 osób, piec elektryczny, kuchenka mikrofalowa, lodówka, łazienka z prysznicem, ręcznik, dodatki łazienkowskie, satelitarna telewizja, odtwarzacz DVD.

Dwuosobowy apartament studio z panoramą
:
Apartamenty A/2 na stylu studio znajdują się na parterze i 1-2 piętrach głównego budynku, idealny wybór dla 2 osób. Podstawowy sprzęt: 1 pokój z amerykańska kuchnia dla 2 osób, piec elektryczny, kuchenka mikrofalowa, lodówka, łazienka z prysznicem, ręcznik, dodatki łazienkowskie, SAT telewizja, odtwarzacz DVD.

2+2 osobowy apartament willa
:
Cztery różne typy apartamentów willa znajdują się w budynkach willa. Apartamenty różnią się w zakresach i rozkładach, z względem pretensji można rezerwować mieszkania panoramiczne, mieszkania tarasowe, i apartamenty willowe z panoramą. Tych sprzęt podstawowy to samo, polecamy wszystkie 4 typy dla 2+2 osób.
Podstawowy sprzęt apartamentów willa: amerykańska kuchnia dla 4 osób, piec elektryczny, kuchenka mikrofalowa, lodówka, łazienka z wanną, ręcznik, dodatki łazienkowskie, SAT telewizja, odtwarzacz DVD.

Typy apartamentów willa
:
B/1 apartamenty (45,14 m²) znajdują się na parterach budynek willowych, większość tych jest panoramicznym apartamentem, tych rozdział to 1 pokój, 1 pokój dzienny z jadalnią, łazienka z wanną, samodzielna toaleta.
B/2 apartamenty (45,16 m²) znajdują się na parterach czy pierwszych piętrach budynek willowych, większość tych jest panoramicznym apartamentem, tych rozdział to 1 pokój, 1 pokój dzienny z jadalnią, łazienka z wanną.
C/3 apartamenty znajdują się na pierwszych piętrach budynek willowych, większość tych jest panoramicznym apartamentem, tych rozdział to 1 pokój, 1 pokój dzienny z jadalnią, łazienka z wanną, samodzielna toaleta.
Ekskluzywne C/4 apartamenty (52,42 m²) są mieszkaniami znajdującymi się na największych poziomach budynek willowych z bezprzykładnym widokiem i tarasem, tych rozdział to 1 pokój, 1 pokój dzienny z jadalnią, łazienka z wanną, samodzielna toaleta.

3+2 osobowy apartament rodzinny:
3+2osobowe apartamenty znajdują się na parterze i 3. piętrze głównego budynku. Parterowe apartamenty łączą się w park.
Rozdział tych typów apartamentu C/1 (56,03 m²) i C/2 (55,85 m²): 2 pokoje, 1 pokój dzienny z jadalnią, łazienka z wanną. Apartamenty C/1 dysponują samodzielną toaletę też.
Sprzęt apartamentów: amerykańska kuchnia dla 5 osób, piec elektryczny, kuchenka mikrofalowa, lodówka, łazienka z wanną, ręcznik, dodatki łazienkowskie, telewizja satelitarna, odtwarzacz DVD.+
4+2osobowy apartament (90,02 m²):
Mieszkania na typu T/2 penthouse znajdują się na największym poziomie głównego budynku zagwarantując doskonałe zakwaterowanie dla 4+2 osób.
Podstawowy sprzęt: 2 pokoje, 1 pokój dzienny z jadalnią, garderoba, łazienka z wanną, prysznic, amerykańska kuchnia dla 7 osób, piec elektryczny, kuchenka mikrofalowa, lodówka, ręcznik, dodatki łazienkowskie, telewizja satelitarna, odtwarzacz DVD.
5+2osobowy apartament:
Apartamenty na typach T/1 (95,95 m²) i T/3 (90,02 m²) znajdują się na największym poziomie głównego budynku. T/1 apartamenty dysponują taras na rozmiarze XL z bezprzykładnym widokiem na Jezioro Balaton. Tych podstawowy sprzęt to 2 pokoje z francuskim łóżkiem, 1 pokój jednoosobowy, 1 pokój dzienny z jadalnią, garderoba, łazienka z wanną, prysznic, bide, ręcznik, dodatki łazienkowskie, amerykańska kuchnia dla 7 osób, piec elektryczny, kuchenka mikrofalowa, lodówka, telewizja satelitarna, odtwarzacz DVD.
Hotel BL Bavaria przyjmuje zwierzęta domowe za zwrot też.

BL Yachtclub Apartments Balatonlelle, Gastronomia:
Restauracja a’la carte w Bavaria Yachtclub & Apartments oprócz tradycyjnych i mediterańskich dań poleca specjalności kuchni reformowej i wegetariańskiej. Drinkbar, bar basenu, bar nad brzegiem są doskonałym miejscem rozrywki i odpoczynku wieczorem rekomendując zachód słońca i bogaty wybór napojów i koktajlów egzotycznych.

Usługi konferencyjne w BL Bavaria Yachtclub & Apartments:
Sala Konferencji z doskonałym widokiem na Balaton Yachtclub-u poleca całkowitą technikę audiowizualną, projektor, odtwarzacz DVD, ekrany automatyczne klientom do100 osób.
Bavaria Yachtclub & Apartments rekomenduje nie tylko swojej sali konferencyjnej dla firm, lecz podejmuje organizację i załatwianie konferencji i treningów budujących zespół.

BL Bavaria Port Jachtu:
BL Bavaria Port Żeglarstwa z grzecznym i dobrze kwalifikowanym personelem poleca klientom usługi na poziomie międzynarodowym do 160 statków. Organizacji wyścigów, treningów budujących zespół, obozów letnich dla dzieci, szkolenia żeglarstwa dla początkujących i zaawansowanych także należą także do usług, jak spieniężenie serwis fabryczny, zimowy magazyn statków też. Port Jachtu zagwarantuje suwnicę, otrzymanie elektryczności, dołączenie telewizji kablowej oraz usługi serwisowe przez wykwalifikowanych fachowców.
Wyścigi: wyścigi dużych statków, wyścigi ’one design’, regaty zawodowe, wyścigi budujące zespół, katamaran beach z piaskiem rzecznym.

Szkolenie: szkolenia dorosłych dla początkujących i zaawansowanych, treningi masterów, szkolenia kierowców statku z silnikiem, letna obozy dla dzieci z noclegem.

Port poleca dostępne usługi:
- miejsce statku (od 31. marca do 30. lisopada)
- otrzymanie elektryczności (220 V, 6 A)
- otrzymanie wody do picia
- narzędzia wylądowania (pływający punkt czy pal wylądowania)
- skorzystanie WiFi Internetu
- Dołączenie telewizji kablowej

Na brzegu port poleca swoim klientom
:
- parkowanie samochodu w zamkniętym parkingu
- skorzystanie przedziału brzegowego BL Bavaria Yachtclub & Apartments
- skorzystanie wewnętrznego basenu, basenu dla dzieci, zewnętrznego miejsca do gotowania
- Opieka portu przez 24 god.
- Niepełne selektywne zebranie śmieci komunalne
- Selektywne zebranie śmieci niebezpiecznej
- Opaski do skorzystania usług brzegowych z względem pojemności statku

Usługi domu klubu: rozmównica, toaleta i lokal do kąpania, skorzystania pralki i suszarki.
Baseny zewnętrzne, głęboki garaż, i własna plaża piaskowa hotelu na 30 000 m² także uzupełniają poczucie komfortu gości.

Other Hotels at Lake Balaton: Balatoni Hotelek


Usługi:

Gastronomia Restauracja, Węgierskie potrawy, Potrawy międzynarodowe, Potrawy wegetariańskie
Usługi hotelowe Całodobowa recepcja, Zniżki dla dzieci, Centralny sejf, Strzeżony parking, Łasna plaża, Pomocny personel władający różnymi językami
Obsługa pokojów Łazienka z wanną, Suszarka, Lodówka, Internet, Kuchnia, Klimatyzacja, Programy satelitarne, Pokoje dla niepalących, Telefon, Telewizor w pokoju, Prysznic
Wellness, fitness, sport Łódż, Port, Motorówka, Otwarty basen do pływania, Żeglarz

Budapest Hotels - Budapest Hotel Booking Tel/Fax: +36 1 227 9614

Rezerwacja

BL Yacht Club*** Apartman Balatonlelle - Yachtclub i Apartamenty nad Balatonem
Wyszukiwanie wolnego pokoju i ceny
Data przyjazdu:
Termin wyjazdu:
 

Ceny pokojowe zawierają nocleg, skorzystanie własnej plaży piaskowej, skorzystania basenów zewnętrznych, wewnętrznych i dla dzieci, skorzystanie miejsca opalania, skorzystanie sejfu centralnego, parkowanie w głębokim garażu czy zamkniętym parkingu, i VAT.
Podatek turystyczny: 340 HUF/osoba/noc na wieku 18-70 l.
Śniadanie: HUF 1850.-/osoba/doba, 0-6 lat za darmo, 6-12 lat: 50% gratis
Lunch: HUF 1250.-/osoba/doba, mała porcja: HUF 875.-/osoba/doba
Zwierzę domowe: 3000 HUF/noc
Opłaty portu:
Bilet portu na 1 god.: bezpłatny
Bilet portu na 3 god.: 500 HUF/osoba
Dzienny bilet portu (24 god.): 4000 HUF/statek/dzień + 1200 HUF/osoba/dzień
Tydzień bilet portu: 50.000 HUF/tydzień/statek + 6700 HUF/osoba/tydzień (2 tygodnia maksymalnie)
Parkowanie dodatkowego samochodu: 3000 HUF/samochód/dzień
Opaska do skorzystania usług brzegowych: 1000 HUF/osoba/dzień, lub 20.000 HUF/osoba/rok
Opłaty portu też zawierają VAT.
W apartamentach nie ma codziennego sprzątania, w przypadku rezerwacji najmniej na 1 tydzień zagwarantowane sprzątanie i wyniesienie śmieci co 3 dnia. Prosimy Państwo oznaczać pretensję bardziej wielokrotnego sprzątania.
Opłata sprzątania:
- 1500 HUF/okazja bez zmiana pościel
- 2500 HUF/okazja z zmianem pościel
Prosimy Państwo swoje pytania i pretensji z względem usług Portu Żeglarstwa podczas rezerwacji oznaczać!


Warunki rezygnacji: 24 god. przed przyjazdem można rezygnować od zamówionych usług bez kary. W przypadku późniejszej rezygnacji, czy ’no show’ kara to suma jednej nocy bez śniadania.


Szukaj hotelu:
Booking.com

wegry hotelePakiety i oferty pakietoweOstatno oglądany hotel:
BL Yacht Club*** Apartman Balatonlelle - Yachtclub i Apartamenty nad Balatonem

Töltse le az akcioscsomagok.hu mobil applikációt, hogy minden kütyüjén, mobilján önnel legyen az összes akciós szállás!
Get it on Google Play
OK Gomb Magyarországi szállodák akciós csomagajánlatai egy helyen.
OK Gomb A legjobb magyarországi wellness szállodák akciós csomagajánlatai a legjobb árakon.
OK Gomb A mobilalkalmazás letöltésével gyorsan és egyszerűen foglalhat.