Lánchíd 19 Hotel**** Budapest - Design Hotel w pobliżu Mostu Łańcuchowego  ****

Widok z tarasu Hotelu Lanchid 19 Budapeszt - design hotel nad Dunajem, w Budzie, pod zamkiem królewskim Lánchíd 19 Hotel**** Budapest - Design Hotel w pobliżu Mostu Łańcuchowego -
Budapest - Budapeszt
Rezerwacja
1013 Budapest, Lánchíd utca 19.
Rezerwacja Telefon: +36-1-227-9614
Rezerwacja Email: Hotel E-mail

Otwarty w 2007 roku hotel czterogwiazdkowy Lanchid 19 położony jest u stóp budańskiego zamku, skąd otwiera się nieporównywalny widok na most łańcuchowy Lanchid, pesztański brzeg Dunaju i budański zamek. W hotelu Lanchid 19 nie znajdą Państwo dwóch takich samych pokoi – każdy pokoik ma jedyną w swoim rodzaju atmosferę. Restaurację Hotelu L19, która dzięki swojemu nowoczesnemu charakterowi i nietypowej koncepcji gastronomicznej idealnie wpasowuje się w milieu wykreowane przez hotel, umieszczono na pierwszym piętrze. Trzy różne stylistycznie sale konferencyjne Hotelu (powierzchnia 120 m²) mogą pomieścić do 100 gości jednocześnie.


Lánchíd 19 Hotel Budapest **** Budapeszt

 

 

Hotel Lanchid 19 **** stanowi ze swoją nowoczesną interaktywna fasadą ze szkła, wyczarowująca wieczorami niezwykłe obrazy, barwny akcent w lezacym u stóp budańskiego zamku XIX-wiecznym otoczeniu.


Cała magia tego miejsca tkwi w szczególe – na fasadzie znikający w falach nurek, w podziemiach średniowieczna wieża ciśnieniowa, na szklanych mostach wyczarowane z wydmuchanego piasku odciski palców, a w hotelu personel ubrany w kolekcje słynnych projektantów mody.

 

Nie przypadkowo więc Lánchid 19 to pierwszy węgierski hotel należący do sieci design hotels™. Z okien hotelu, znajdującego się w bliskim sąsiedztwie kolejki zębatej Sikló i placu Adama Clarka, roztacza się nieporównywalna panorama na most łańcuchowy Lánchid, pesztański brzeg Dunaju oraz na budański zamek.

 

Lánchíd 19 Hotel Budapest to dzieło współczesnych węgierskich projektantów. Fasadę hotelu zbudowano z interaktywnych, przyozdobionych małymi ikonami, szklanych płytek, które w zależności od otoczenia zmieniają sowje położenie oraz kolor, wyczarowując za każdym razem coraz to inne obrazy. W podziemiach odrestaurowano mury oraz pozostałości wieży ciśnieniowej z XIV wieku, które podziwiać można między innymi przez szklaną podłogę przedsionka. Archeologiczne znaleziska stanowią kontrast dla nowoczesnego Atrium, gdzie na powierzchni wiszących mostów ze szkla zaobserować mozna odciski ludzkich palców. Atrium zdobią poza tym trzy obrazy francuskiej malarki Françoise Gilot, znanej także jako towarzyszka życia Picasso.


W hotelu Lanchid 19 nie znajdą Państwo dwóch takich samych pokoi – kreatywne rozwiązania, zainspirowane przez nowoczesne artystyczne krzesła, nadają każdemu pokojowi indywidualny charakter. Stroje personelu, zaprojektowane przez najlepszych węgierskich projektantów, podążają za najnowocześniejszymi trendami mody.

 

Restaurację Hotelu Lánchíd 19, która dzięki swojemu nowoczesnemu charakterowi i nietypowej koncepcji gastronomicznej idealnie wpasowuje się w milieu wykreowane przez hotel, umieszczono na pierwszym piętrze. L19 oferuje swoim gościom wybór najlepszych węgierskich oraz międzynarodowych win. Ciekawe meble, porcelana ze świata prostych form a także oryginalny ubiór obsługi wyczarowują jedyną w swoim rodzaju, wibrującą atmosfere, odległą od typowego charakteru zwykłej restauracji.

Nasz przyozdobiony zielenią roślin, pracujący do póżnej jesieni i przytulony do murów budańskiego zamku ogródek gastronomiczny, może zostać na życzenie połączony z restauracją, a wychodzący na arkady drinkbar, przez całą dobę oferuje spacerowiczom odświeżenie w postaci napojów, kanapek i deserów.

 

W hotelu Lánchíd 19 Hotel Budapest czeka na gości 45 pokoi oraz 3 apartamenty. Okna wszystkich naszych pomieszczeń wychodzą na budapesztańskie zabytki dziedzictwa kulturalnego UNESCO – wybrzeże Dunaju po stronie Pesztu lub zamek w Budzie.

Do podstawowego wyposażenia pokoi należy klimatyzacja, LCD TV z międzynarodowymi programami, telefon, barek, sejf pokojowy oraz darmowe łącze internetowe.


Do oryginalnie zaprojektowanych apartamentów należą dodatkowo przestronne tarasy widokowe.
Trzy różne stylistycznie sale konferencyjne Hotelu (powierzchnia 120 m²) mogą pomieścić do 100 gości jednocześnie.

W podziemiach budynku znajduje się także orzginalne połączenie wielofunkcyjne, którego jedną ze ścian stanowi odkryty i odrestaurowany w trakcie budowy fragment średniowiecznej wieży ciśnień.

 

Dojazd samochodem:


• Autostradą M1 lub M7 przez ulice Alkotás, następnie tunelem na plac Adama Clarka, następnie w prawo na ulicę Lánchíd
• Autostradą M3 w kierunku centrum przez pierścień, tzw. Hungária körút, następnie na prawo na ulicę Thököly aż do Dworca Wschodniego (Keleti pályaudvar), stamtąs ulicą Rákóczi do mostu Elżbiety (Erzsébet-híd), a po przejechaniu mostu na prawo w ulicę Lánchíd
• Z lotniska autostradą w kierunku centrum, następnie przez plac Kálvina do mostu Elżbiety (Erzsébet-híd), a po przejechaniu mostu na prawo w ulicę Lánchíd


Usługi:

Możliwości konferencyjne Usługi restauracyjne, Oświetlenie, Komputer z drukarka, Internet, Sale imprezowe, Klimatyzacja
Gastronomia Kawiarnia, Drink Bar, Potrawy międzynarodowe, Węgierskie potrawy, Śniadania bufetowa, Restauracja
Usługi hotelowe Winda, Własny ogródek, Pomocny personel władający różnymi językami, Całodobowa obsługa pokojów, Całodobowa recepcja
Obsługa pokojów Łazienka z wanną, Telefon, Pokoje dla niepalących, Programy satelitarne, Minibarek, Telewizor w pokoju, Klimatyzacja, Sejf, Internet

Budapest Hotels - Budapest Hotel Booking Tel/Fax: +36 1 227 9614

Rezerwacja

Lánchíd 19 Hotel**** Budapest - Design Hotel w pobliżu Mostu Łańcuchowego
Wyszukiwanie wolnego pokoju i ceny
Data przyjazdu:
Termin wyjazdu:
 

Ceny zawierają VAT i podatek turystyczny.
W cenę NIE jest wliczone śniadanie.
Śniadanie: EUR 13.-/osoba.

Małe zwierzę: 15.- EUR/noc
Dostawka: 25.- EUR/noc

Standard, superior and deluxe rooms can be cancelled without penalty up to 48 hours prior to check-in date. In case of late cancellation or no show the price of the first night stay will be charged.


Szukaj hotelu:
Booking.com

wegry hotelePakiety i oferty pakietoweOstatno oglądany hotel:
Lánchíd 19 Hotel**** Budapest - Design Hotel w pobliżu Mostu Łańcuchowego****

Töltse le az akcioscsomagok.hu mobil applikációt, hogy minden kütyüjén, mobilján önnel legyen az összes akciós szállás!
Get it on Google Play
OK Gomb Magyarországi szállodák akciós csomagajánlatai egy helyen.
OK Gomb A legjobb magyarországi wellness szállodák akciós csomagajánlatai a legjobb árakon.
OK Gomb A mobilalkalmazás letöltésével gyorsan és egyszerűen foglalhat.