Hotele Budapesztu i artykuły turystyczne

Residence Ozon**** Conference & Wellness Hotel oczekuje na gości w Matrahaza, u podnóży Góry Kekes, w czarującym lesie, na wysokości 710 m.n.p.m. Hotel Residence Ozon mieści się w wyjątkowym miejscu. Jest to naturalny park o powierzchni 3,2 ha porośnięty wiekowymi drzewami, co więcej, z każdego okna hotelu roztacza się zapierający dech w piersiach widok. Hotel Residece Ozon oferuje elegancko umeblowane pokoje, które dają poczucie ciepła i komfortu. Ponadto do dyspozycji naszych gości jest 1000m2 centrum wellness, szeroka gama zajęć dla miłośników aktywnego wypoczynku, centrum konferencyjne oraz bogate menu naszej restauracji. Bez względu na to, czy planują Państwo rodzinne wakacje, weekend wellness czy wyjazd firmowy – Hotel Residence Ozon zapewnia niezapomniane wrażenia o najwyższym standardzie.
<- Hotel Ozon Residence z panoramą na Kékestető  - Hotel Residence Ozon**** Matrahaza - tani hotel wellness z HB w Matra

Hotel Ozon Residence z panoramą na Kékestető

-Hotel Residence Ozon**** Matrahaza - tani hotel wellness z HB w Matra-

Budapest Hotels - Budapest Hotel Booking Tel/Fax: +36 1 227 9614

Rezerwacja

Hotel Residence Ozon**** Matrahaza - tani hotel wellness z HB w Matra
Wyszukiwanie wolnego pokoju i ceny
Data przyjazdu:
Termin wyjazdu:
 
-Pakiety i oferty pakietowe - MatrahazaTöltse le az akcioscsomagok.hu mobil applikációt, hogy minden kütyüjén, mobilján önnel legyen az összes akciós szállás!
Get it on Google Play
OK Gomb Magyarországi szállodák akciós csomagajánlatai egy helyen.
OK Gomb A legjobb magyarországi wellness szállodák akciós csomagajánlatai a legjobb árakon.
OK Gomb A mobilalkalmazás letöltésével gyorsan és egyszerűen foglalhat.