Hotele Budapesztu i artykuły turystyczne

Czterogwiazdkowy Hotel Silvanus Wellness Konferencja i Sport z wyjątkową panoramą na Dunakanyar i usługami na największym poziomie serdecznie zaprasza gości do miasteczka leżącego 42 km od Budapesztu Visegrad! Hotel blisko do Zamku Visegrad jest łatwo zbliżający się od Głównej Trasy nr. 11 czy promem od miejscowości Nagymaros. Czterogwiazdkowy Hotel Wellness Silvanus dysponuje 151 eleganckich pokojów oraz apartamentów z panoramą. Sekcja wellness z prepięnknym widokiem na dolinę pod hotelem czeka na gości pragnących odpoczynku i wypięknienia. Polecanie obfitujące specjalności ryb i dziczyzn obiecuje jeszcze większe doświadczenie dzięki Imprezie Grill, Imprezie Toga, i Krolowej Uczcie Renesansowej. Czterogwiazdkowy hotel wellness dysponuje w swoim parterze 7 sal konferencyjnych z doskonałem sprzętem technicznym, które zagwarantują idealne miejsce imprezom prywatnym, uroczystościom rodzinnym, wydarzeniom biznesowym oraz spotkaniom.
<- Pokój hotelowy z panoramą na Dunaj Hotel Silvanus w Visegrad - Silvanus**** Hotel Visegrad - Niedrogi hotel wellness panoramiczny na rejonie Dunakanyar ->

Pokój hotelowy z panoramą na Dunaj Hotel Silvanus w Visegrad

-Silvanus**** Hotel Visegrad - Niedrogi hotel wellness panoramiczny na rejonie Dunakanyar-

Budapest Hotels - Budapest Hotel Booking Tel/Fax: +36 1 227 9614

Rezerwacja

Silvanus**** Hotel Visegrad - Niedrogi hotel wellness panoramiczny na rejonie Dunakanyar
Wyszukiwanie wolnego pokoju i ceny
Data przyjazdu:
Termin wyjazdu:
 
-Pakiety i oferty pakietowe - VisegradTöltse le az akcioscsomagok.hu mobil applikációt, hogy minden kütyüjén, mobilján önnel legyen az összes akciós szállás!
Get it on Google Play
OK Gomb Magyarországi szállodák akciós csomagajánlatai egy helyen.
OK Gomb A legjobb magyarországi wellness szállodák akciós csomagajánlatai a legjobb árakon.
OK Gomb A mobilalkalmazás letöltésével gyorsan és egyszerűen foglalhat.