Hotele Budapesztu i artykuły turystyczne

Hotel Konferencyjny Tisza Balneum centrum welness w Tiszafured położony jest w malowniczym środowisku, bezpośrednio nad jeziorem Tisza-tó w miejscowości Tiszafured. Kompleks hotelowy składa się z trzypiętrowego głównego budynku hotelowego z 50 pokojami i z 9 małych domków dwupiętrowych, gdzie nasi goście mogą korzystać z dalszych 18 apartamentów w pięknym otoczeniu nadwodnym. Wszystkie pokoje i apartamenty są klimatyzowane i posiadają swój balkon lub taras. Centrum welness dyspunuje swoją wodą leczniczą z źródłą termalnego o temp. 44°C. Hotel oferuje też usługi w restauracji hotelowej w formie obfitego stołu szwedzkiego i bufetowego, bogaty wybór świeżo gotowanych zup w południu i wieczorem, specjalności grillu i specjalnych sałatek oraz wiele menu.
<- Pokój z panoramicznym widokiem w hotelu wellness Balneum Tiszafured - Tisza Balneum Thermal Hotel**** - Hotel welness w Tiszafured ->

Pokój z panoramicznym widokiem w hotelu wellness Balneum Tiszafured

-Tisza Balneum Thermal Hotel**** - Hotel welness w Tiszafured-

Budapest Hotels - Budapest Hotel Booking Tel/Fax: +36 1 227 9614

Rezerwacja

Tisza Balneum Thermal Hotel**** - Hotel welness w Tiszafured
Wyszukiwanie wolnego pokoju i ceny
Data przyjazdu:
Termin wyjazdu:
 
-Pakiety i oferty pakietowe - TiszafuredTöltse le az akcioscsomagok.hu mobil applikációt, hogy minden kütyüjén, mobilján önnel legyen az összes akciós szállás!
Get it on Google Play
OK Gomb Magyarországi szállodák akciós csomagajánlatai egy helyen.
OK Gomb A legjobb magyarországi wellness szállodák akciós csomagajánlatai a legjobb árakon.
OK Gomb A mobilalkalmazás letöltésével gyorsan és egyszerűen foglalhat.